Lacrosse, Wilton Lax,
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 

2016 Team Assignments

8th Grade:

A Team:

B Team:

DiRocco

Jack

DiRocco

Arthur

Heinemann

Cooper

Kouvaris

Niko

Kuczo

Brady

Lamanna

Matthew

Lenz

Jack

Leung

Ben

Levi

Noah

McGovern

Liam

McVey

Matthew

Savarese

Jack

Schmidt

Damien

Smith

Andrew

Stephenson

Cole

Sullivan

Reilly

Zeyher

Jake

Mathew

Boffey

Antonios

Jackson

Burke

Patrick

Caratozzolo

Dominick

Falta

Tate

Griffin

Dean

Hickey

Robert

Kauffman

Ryan

Kauffman

John

Keating

Max

Kurtz

Matthew

Mannix

Liam

McHugh

Thomas

O'Brien

Jimmy

Thelen

Lucas

Viguls

Roberts

Wenger

Matthew

Wright

James

 

7th Grade:

A Team

B Team

Batista

Dante

Bucklan

Cooper

Coffey

Michael

Cote

Davis

Groves

Peter

Gulbin

Matthew

Hastings

Charlie

Hughes

Will

Kelly

Jackson

Long

Andre

McKiernan

Jimmy

O'Connor

Quinn

Rosen

Jack

Rosen

Sam

Sullivan

Sean

Theoharides

Christian

White

Joshua

Wiseman

Quinn

Abud

Zachary

Addison

Brycen

Curley

Brian

Eagan

Joseph

Healey

Connor

Jordan

Kyle

Kohler

Hunter

MacDougall

Ryan

Mancuso

Nicholas

Mannino

Maximus

Myers

Jack

O'Neill

Luke

Pettit

Owen

Quinn

Quinn

Brendan

Connor

Roman

Conner

Schlesinger

Pearson

Sullivan

Brendan

Tupper

Austin

 

6th Grade: 

A Team

B Team

Ackerman

Eli

Black

Andrew

Bonnist

William

Calabrese

Ben

Fox

Arrow

Garvey

Sean

Giller

Matthew

Keller

Eddie

Lillis

Conor

Lynch

Jack

Masterson

Grant

McHugh

Michael

Mercado

Max

Roberts

Dominic

Silva

Max

Smith

Dylan

Sommer

Jake

Whitman

Michael

Wiseman

Sean

Ballentine

Robert

Breen

Michael

Christman

Jack

Dodman

Jack

Doran

Danny

Fischer

Charlie

Fusco

Gavin

Healy

Declan

Heffernan

Jt

Hyzy

Kevin

Jackson

Ryan

Leung

Ryan

MacGregor

Brennan

Mannix

Dillon

Mitchell

Mason

Moody

Tyler

O'Neill

Kieran

Ryan

William

Simmons

David

Zizzadoro

Andrew

 

5th Grade: 

A Team 

B Team

Bologna

Nicholas

Byrnes

Michael

Galante

Carter

Grandolfo

Peter

Johnson

Charlie

Liston

Spencer

McKiernan

Tommy

Pearsall

Liam

Rosen

Owen

Stenger

Mitchell

Sullivan

William

Sylvester

David

Tansill

Wilson

Totten

Luke

Wall

Michael

Wiest

Andre

Acosta-Rua

Andrew

Adams

Michael

Burke

Tristan

Cristini

Jamie

Csery

Lajos

Garcia

Lorcan

Kahn

Samuel

Kreter

Jackson

Magnusson

Geir

Minnich

James

Naydenov

Nikolai

Petrides

Alexander

Quigg

Macklin

Shim

Phillip

Sweeney

Connor

Walsh

Thomas

 

4th Grade:

Blue Team 

White Team

Bhutani

Dillon

Caratozzolo

Lorenzo

Clune

Charlie

Fischer

Will

Flanagan

Conner

Fox

Tommy Kane

Kelly

John

Mannix

Connor

Miller

Jason

Morris

Tyler

Polito

Harry

Silva

Quin

Stephenson

Carter

Woodring

Todd

Andjelkovic

Luka

Brokaw

Declan

Costello

Jack

DiRocco

Luke

Fila

Brennan

Hess

Brody

Kaplan

Levi

Lauricella

Jack

McGovern

Maclan

Minnich

Jack

Montanaro

Cole

Pierson

Gavin

Shipman

Flynn

Smith

Ryan

Theoharides

Owen

 

3rd Grade:

Teams not yet split